NOV-WELD Sp. z o.o.
Biuro NW NIERUCHOMOŚCI
Al. Niepodległości 606/610, Sopot
tel / fax 58 552 15 36
 
::O nas
-nasz zespół
-firmy wspłópracujące


Formą prawną prowadzonej działalności jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w Gdańsku pod numerem 0000105286 oraz nazwą „NOV-WELD Sp. z o.o.” z siedzibą w Miszewku przy ul. Słonecznej 9, 80-297 Banino.
BIURO NW NIERUCHOMOŚCI jest gałęzią Spółki zajmującą się nieruchomościami.


Rozpoczęliśmy od zarządzania nieruchomością magazynowo- biurową naszej spółki. W roku 2005 rozszerzyliśmy działalność o świadczenie usług dla wspólnot mieszkaniowych na terenie całego Trójmiasta.

Naszym fundamentem jest zespół, składający się z fachowców, posiadających państwowe licencje i certyfikaty zawodowe oraz wieloletnią praktykę i wiedzę popartą udokumentowanymi osiągnięciami.

Licencje zarządców nieruchomości – nr 2354 oraz 22917

Certyfikat księgowego – nr 53069/2011

    Główne cele w naszej pracy:

  • uczciwe i jasne zasady współpracy;
  • zapewnienie poczucia bezpieczeństwa wszystkim współwłaścicielom oraz zarządowi;
  • optymalizacja kosztów utrzymania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług;
  • angażowanie specjalistów do realizacji zadań i rozwiązywania problemów wspólnoty.

Nieruchomość, którą otaczamy swoją opieką, w początkowym okresie naszego administrowania, poddawana jest skrupulatnej kontroli technicznej. Ocenie podlega także dotychczasowa dokumentacja księgowa i administracyjna. Wnioski wraz z zaleceniami przedstawiamy współwłaścicielom oraz zarządowi. Na tej podstawie Wspólnota podejmuje decyzje, które następnie są przez nas realizowane.

Wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości - profesjonalne oprogramowanie, archiwizację danych, komunikację za pomocą nowoczesnych systemów elektronicznych - sprawiające, że współpraca z nami jest wygodna i bezpieczna.

Standardem w naszej pracy jest informowanie mieszkańców o wszelkich sprawach związanych z nieruchomością w podwójny sposób:
  • tradycyjnie,w wersji papierowej (np. ogłoszenia na tablicy informacyjnej);
  • elektronicznie, za pośrednictwem e-mail.


Dysponujemy specjalistycznym oprogramowaniem do obsługi wspólnot mieszkaniowych firmy Mieszczanin: "System Łatwej Obsługi Nieruchomości" (patrz: www.mieszczanin.pl). Program ten umożliwia właścicielom lokali sprawdzanie własnych kont rachunkowych przez Internet, a Zarządowi wspólnoty zapewnia dostęp do wszystkich danych wspólnoty. Program ten pozwala również na definiowanie wydruków rozliczeniowych według indywidualnych oczekiwań wspólnot.

Współpracujemy z tzw. "Pogotowiem awaryjnym" (zwanym również "Pogotowiem lokatorskim"). Interwencje "Pogotowia" dotyczą: instalacji centralnego ogrzewania, instalacji elektrycznej, instalacji wodno – kanalizacyjnej, instalacji gazowej oraz wykonania drobnych robót ślusarskich.

Ponadto, nasza firma korzysta z usług wielu specjalistycznych firm budowlanych, hydraulicznych, elektrycznych, ślusarskich czy sprzątających, które jednocześnie zachowują wyważone stawki opłat za swoje usługi. Decydując się na współpracę z nami mają Państwo do dyspozycji ich usługi, jednakże nie narzucamy współpracy z ww. kontrahentami.
Pomorskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchmości Institute of Real Estate Management
2009 - 2018 © Polityka prywatności oraz informacja o ciasteczkach.